Kontakt:
Tel.: +420 220 878 518
Mobil: +420 602 353 807
Mobil: +420 724 114 393
(remove XX) nebeskycukrovinky XX @gmail XX .com

Prodejna:
Dukelských hrdinů 6, Praha 7
Po - Pá: 09:00 - 18:00
www.nebeskycukrovinky.cz

kytice

Historie naší prodejny

Rodinná firma   "   Nebeská dárková služba "  byla založena  v prvních týdnech po sametové revoluci a nemyslím tu VŘSR. Z počátku jsme prodávali pouze  cukrovinky  ( bonboniéry, bonbony, čokolády ) , vína a destiláty. Cenami jsme nemohli konkurovat hypermarketům a tak je tu  dárková služba. Absolvovali jsme několik školení italských designerů, kteří nás naučili profesionálně aranžovat dárkové balíčky, koše , kazety a drobné dárky.  Jsme schopni exklusivně zabalit jakékoliv naše i donesené zboží. Řídíme se heslem, že " Dárek je to, co bych si koupil, kdybych měl dost peněz " a že o dárci vypovídá i to, jak je dárek zabalen.

Vlajkovou lodí naší prodejny jsou bonboniéry.

Máme prý asi největší výběr bonboniér v Praze , i díky přímým dodávkám z Itálie, Belgie, Rakouska a Německa  (  a tím i příznivější ceny ). Objevíte zboží, které nemá ani naše konkurence!

V naší prodejně nabízíme zákazníkům i odrůdová vína z Čech, Moravy, Itálie, Francie, Moldávie, Španělska...

Prodáváme i minilahvičky destilátů a vín pro sběratele.

Jsme jediní, kteří prodávají kytice z bonbonů, čajů, cigaret, cukrovinek. Ale jsme schopni vytvořit kytici z čehokoliv , třeba i z  masných výrobků .

Další rarita jsou vážené bonbony.

Asi zase jako jediní v Praze a možná i v republice prodáváme přes 50 ( ! ) druhů vážených čokoládových bonbonů ( 3 druhy nugátů, mandle v hořké i mléčné čokoládě, ve skořici, kakau, italskou směs, hrudky, višně, brusinky.... )

Máme obrovský výběr čokolád ( víc než 60 druhů ), nejen těch obvyklých ( Milka ), ale i těch, co znáte jen z pobytu v cizině.

Myslíme i na diabetiky. Prodáváme diacukrovinky v nebývale širokém sortimentu.                                               Seženete u nás i různé delikatesy, které používíme do dárkových košů ( olivy, mořské dary,šunka..)

Velký výběr čokoládových figurek ( víc než 60 druhů ) z belgické čokolády, včetně čokoládového notebooku!

Regály dárkových čajů a kávy a delikatés ....

Prostě jsme, jak říkají zákazníci, nejhezčí krámek s dárky a cukrovinkami, co v životě viděli a vracejí se ....